




OPPO Reno 4 Lite 8/128 Matte Black UA-UCRF - Официальный / Гарантия 1 год
OPPO RENO4 LITE
OPPO RENO4 LITE
Очевидно, кращий ти.

Відчуття плавності
Смартфон з серії OPPO Reno - це надтонкий корпус, невелика вага, а також елегантний і стильний дизайн. Модель відрізняється плавністю ліній і ергономічністю, а також дуже комфортно відчувається в руці.
7.48 мм
Ультратонкий
164 г
Надлегкий
220°
Заокруглені краї
20:9
Співвідношення сторін

Надзвичайно великий дисплей
Величезний дисплей на 6,43 дюйма має акуратний виріз під дві селфі камери. Кожен міліметр простору використовується максимально ефективно, що дозволяє виділити багато робочого місця на екрані з роздільною здатністю FHD + 2400x1080 пікселів.

3.7 мм
Мінідіаметр
90.7 %
Співвідношення екрану
0.3 с
Вбудований відбиток пальця 3.0
Матове покриття
Гладка матова поверхня телефону стійка до появи відбитків пальців. Вона додає дизайну додаткову м'якість і елегантність.


Фотографії студійної якості
Завдяки шести портретним камерам, OPPO Reno4 забезпечує величезні можливості для професійної портретної фотозйомки. Вивчіть всі функції, які зроблять ваші селфі ще більш досконалими.


AI Супер нічна портретна зйомка
Робіть надчіткі нічні фотографії з HDR, технологією поглинання шумой і розпізнавання осіб.

AI Нічна портретна зйомка
Більше ніяких портретів зі слабким освітленням. Робіть чудові нічні фотографії з чітким зображенням і хорошою деталізацією.

AI Кольорова портретна зйомка
Смартфон дозволяє знімати портрети з унікальною кольоровою гамою і одночасним розмиванням фону зі стилістичним оформленням.

Подвійна селфі-камера з ефектом Боке
Ефект Боке з підтримкою розпізнавання багатьох людей і відео.

AI Супер чітка портретна зйомка
Навіть при слабкому освітленні AI глибинне розпізнавання дозволяє ефективно реконструювати риси обличчя для створення максимально чітких зображень.

AI Бьютіфікація 2.0
Індивідуальний стиль відповідно до ваших уподобань.

Надчітке зображення
Робіть професійні фотографії розміром до 108 Мп.
Плавна відеозйомка
Відео 4K
Зповільнене відео
Відео Боке
Тильні і фронтальні камери смартфона забезпечують максимально стабільну відеозйомку. Починаючи від селфі і закінчуючи пейзажами, тепер будь-яке зняте вами відео буде плавним і привабливим.
Швидка зарядка 18 Вт
Заряджайте п'ять хвилин і розмовляйте дві години.
5 хв заряду
2 години розмови
1 година Instagram
1 година YouTube

АІ нічна зарядка
За допомогою АІ-оптимізації ви можете заряджати смартфон протягом всієї ночі. Пристрій повністю зарядиться саме перед тим, як ви прокинетеся.

Режим экономии заряда
Специальный энергосберегающий режим с 6 программами.
Залишилося 5%
70 хвилин дзвінка
49 хвилин SMS
35 хвилин Uber
30 хвилин Google Map

Підвищена ефективність роботи
Смартфон оснащений процесором MediaTek Helio P95, має 8 Гб оперативної пам'яті і 128 Гб вбудованої пам'яті, а також підтримує установку карт пам'яті до 256 Гб. Забезпечення інтелектуальної мережі, яскравих візуальних ефектів і швидких сенсорних екранів гарантує ексклюзивна технологія HyperEngine. З її допомогою смартфон буде працювати швидко і плавно, особливо в іграх з великим навантаженням.
8 ядер
CPU
2.2 ГГц
Найвища частота процесора
UFS 2.1
Сховище

Color OS 7.2
Інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс та можливості настройки з більш легким Infinite Edge Design.


Алгоритм Anti-lag
Знижує затримки в роботі шляхом виявлення і очищення даних, які створюють помилки пам'яті.
-54 %
Дефрагментація пам'яті
+28 %
Автоматична оптимізація баз даних
Повітряне керування
Тепер ви можете керувати телефоном, не торкаючись екрану. OPPO Reno4 дозволяє приймати дзвінки за допомогою жестів на відстані 20-50 сантиметрів від пристрою. Активується функція підняттям руки вгору.

Технічні характеристики
-
Зв'язок
Стандарти зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE) Кількість sim-карт: 2 SIM Формат SIM-карти: Nano-SIM Тип слота: SIM + SIM Стандарти зв'язку: GSM: 850/900/1800/1900MHz
WCDMA: Bands 1/2/4/5/6/8/19
FDD-LTE :Bands 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/26/28/66
TD-LTE: Bands 38/40/41 -
Екран
Діагональ екрану: 6.43" Роздільна здатність дисплея: 2400x1080 Кількість кольорів: 16 мільйонів Щільність пікселів: 409 ppi Тип дисплею: AMOLED Захисне скло: Corning Gorilla Glass 3 -
Процесор
Процесор: MediaTek Helio P95 (MT6779V) Кількість ядер: 8 Частота процесора: 2 х 2.2 ГГц + 6 x 2.0 ГГц Графічний процесор: IMG 9XM-HP8 -
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 128 ГБ Оперативна пам'ять: 8 ГБ Слот для карти пам'яті: Є Підтримка карт пам'яті: MicroSD до 256 Гб -
Камера
Камера: 48 Мп + 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп Діафрагма: f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 + f/2.4 Запис відео: 4К UHD (3840x2160) Оптична стабілізація: Нет Фокусування: Фазова (PDAF) Спалах основної камери: Є Фронтальна камера: 16 Мп (f/2.4) + 2 Мп (f/2.4) Спалах фронтальної камери: Немає Додатково: Основна фронтальна камера: IMX 471 16MP 1 / 3.09 ', 1.0μm
Фронтальна додаткова камера: GC02M1B 2MP 1/5 ', 1.75μm
Основна камера 48 Мп: Samsung GM1ST, 1/2 "", f / 1.7, 0.8μm
Шірококутна камера 8 Мп: Hynix Hi846, 1/4 "", 1.12μm
Монокамера 2 Мп: GalaxyCore GC02M1B, 1/5 "", 1.75μm
Монокамера 2 Мп: GalaxyCore GC02M1B, 1/5 "", 1.75μm -
Операційна система
Операційна система: Android 10 -
Бездротові технології
Wi-fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Технологія GPS: A-GPS, GPS Супутникова система: GPS, ГЛОНАСС, Galileo, QZSS Bluetooth: 5.1 NFC: Є Безпровідна зарядка: Немає Інфрачервоний порт: Немає FM-тюнер: Є Функція рації: Немає -
Інтерфейси
Інтерфейси і підключення: USB Type-C, Аудіо 3,5 -
Корпус
Матеріал корпуса: Пластик Стандарт захисту: Без захисту Технології: Сканер відбитку пальців під екраном, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас Додатково: Технологія: RAM LPDDR4X @ 1866MHz 2 x 16bit
Технологія: ROM UFS2.1 @ 1LaneКолір: Чорний -
Аккумулятор
Ємність акумулятора: 4025 mAh Швидка зарядка: Є Особливості швидкої зарядки: VOOC 3.0 -
Габарити та комплектація
Розміри: 160 x 73.8 x 7.5 мм Вага, г: 164 г Комлектація: Телефон
Навушники
Кабель USB
адаптер
Скріпка для вилучення СІМ-карти
Захисний чохол
Короткий посібник користувача
Гарантійний талонКраїна виробник: Китай Країна реєстрації бренду: Китай
| Комплектация : | |
| 1 | Смартфон |
| 1 | Зарядное устройство |
| 1 | Кабель для передачи данных |
| 1 | Батарея |
| 1 | Инструкция |
| 1 | Наушники (Уточняйте, большая часть производителей отказались от поставки гарнитур в комплекте с телефоном ) |
| 1 | Коробка |
| Возможно: | ПОДАРОК/Доп. комплектация (защитная пленка, защитное стекло, чехол, автомобильная зарядка, др. аксессуары) |
| Дополнительно: | |
| Гарантия |
12 месяцев |
| Оплата | ПРИ ПОЛУЧЕНИИ (Нова почта) / ПРЕДОПЛАТА |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Реплика | Нет |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 6.5 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 269 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Устойчивый к царапинам экран | Нет |
| Разрешение экрана | 1600x720 |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Видеопроцессор | Adreno 610 |
| Объём встроенной памяти | 128 GB |
| Объем оперативной памяти | 4096 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | до 256 Гб |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Связь и коммуникации | |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Время работы в режиме ожидания | 718 час |
| Время работы в режиме разговора | 2880 мин |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 12 Мп |
| Запись видео | Да |
| Максимальная частота кадров видео | 120 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 13 Мп |
| Стереодинамики | Да |
| FM-радио | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 164.4 мм |
| Ширина | 75.6 мм |
| Толщина | 9.3 мм |
| Вес | 198 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вспышка | Есть |
| Максимальное разрешение видео | 4К UHD (3840x2160) |
| Объем телефонной книги | 1000000 |
- Цена: 11 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: OV15084
11 000 ₴
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







