




Samsung SM-A013F Galaxy A01 Core DS 2/16Gb Red
Samsung SM-A013F Galaxy A01 Core
Экран (5.7", TFT, 1520x720)/ Qualcomm Snapdragon 439 (2.0 ГГц + 1.45 ГГц)/ двойная основная камера: 13 Мп + 2 Мп, фронтальная 5 Мп/ RAM 2 ГБ/ 16 ГБ встроенной памяти + microSD (до 512 ГБ)/ 3G/ LTE/ GPS/ поддержка 2х SIM-карт (Nano-SIM)/ Android 10.0 (Q)/ 3000 мА*ч

Збільшена площа перегляду з великим екраном Galaxy A01 Core
Широкоформатний дисплей Galaxy A01 Core діагоналлю 5,3 дюйма і роздільністю HD+ створить для вас ефект повного занурення. Переглядаючи контент під зручним кутом огляду, ви отримаєте максимальне задоволення від взаємодії з вашим новим смартфоном*.

*Зображення представлені для візуалізації тексту.
Ефектний дизайн елегантного смартфона
Тендітний корпус Galaxy A01 Core має невелику товщину (8,6 мм), однак смартфон володіє збалансованим набором опцій. Особливий стиль пристрою забезпечують рельєфні смужки, а кольори доступні в 3 варіантах. Оберіть собі червоний, чорний або синій Galaxy A01 Core*.

*Наявність і доступність кольорів залежить від регіону продажу.

Ваш неповторний контент із камерами смартфона
Мобільний пристрій Galaxy A01 Core створить для вас чудові фото й відео, тому впевнено фільмуйте особливі фрагменти буднів. Головна 8 Мп камера моделі (діафрагма) F2.2) з 4-х цифровим збільшенням може записувати відео в якості FHD (1920x1080). 5 Мп фронтальний модуль (діафрагма F2.4) здивує живими й неповторними портретними фото, на яких ви будете в центрі уваги.
Збалансований набір ресурсів
Galaxy A01 Core стане надійним другом і буде ефективно опрацьовувати завдання. 1 Гб RAM пам'яті — достатня база для смартфона, оскільки робота пристрою зосереджена на управлінні системою Android Go.
16 Гб вбудованої пам'яті достатньо для зберігання створеного та завантаженого контенту. Крім цього, ви можете скористатися накопичувачем MicroSD до 512 Гб. Оптимізована робота і комплекс унікальних встановлених програм дозволяють гаджету працювати швидко, якісно та ефективно*.

*Розмір ОЗП може відрізнятись в залежності від регіону продажу. Фактичний розмір пам'яті залежить від кількості попередньо встановлених програм.
Заряд, якого вистачить на цілий день
Батарея місткістю 3000 мА/год дозволить вам грати стільки, скільки ви захочете. Займайтеся улюбленими справами весь, заряджаючи акумулятор лише після завершення усіх справ*.

*3000 мА/год — типовий показник, отриманий в результатах випробувань в умовах незалежної лабораторії. Мінімальна (встановлена) місткість батареї - 2920 мА/год. Тривалість роботи залежить від особливостей використання смартфона і деяких супутніх чинників.
Підтримуйте ефективність вашого пристрою разом із нами
Обираючи смартфон Galaxy, ви отримуєте не лише мобільний пристрій, а й високий рівень сервісного обслуговування. Наявність інтелектуальної самодіагностики та поліпшення продуктивності за допомогою програми Samsung Members допоможуть вам покращити роботу телефона. До того ж, спеціалісти післяпродажного обслуговування підкажуть у різних питаннях для покращення продуктивності вашого Galaxy A01 Core*.

|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт связи | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| QWERTY-клавиатура | Да |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Цвет | Белый |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Реплика | Нет |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | AMOLED |
| Диагональ экрана | 6.1 дюйм |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 431 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Технология Multitouch | Да |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Устойчивый к царапинам экран | Нет |
| Разрешение экрана | 2400x1080 |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Частота процессора | 2000 МГц |
| Видеопроцессор | Mali-G52 MC2 |
| Объём встроенной памяти | 64 GB |
| Объем оперативной памяти | 4096 MB |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Максимальный размер карты памяти | До 512 Гб |
| Процессор | MediaTek MT6768 |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 3500 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Время работы в режиме ожидания | 280 час |
| Время работы в режиме разговора | 1120 мин |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 48 Мп |
| Вспышка | Светодиодная |
| Максимальное разрешение видео | 1920x1080 |
| Максимальная частота кадров видео | 120 кадров/с |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Стереодинамики | Да |
| FM-радио | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 25 Мп |
| Запись видео | Да |
| Разъем для наушников | 3,5 мм |
| Диктофон | Да |
| Игры | Да |
| Java-приложения | Да |
| Вспышка фронтальной камеры | Нет |
| Двойная основная фотокамера | Да |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Световая индикация событий | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Связь и коммуникации | |
| Модем | Да |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| VoIP-клиент | Нет |
| Push-To-Talk | Нет |
| Поддержка DLNA | Нет |
| Использование в качестве USB-накопителя | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем телефонной книги | 10000 номер. |
| Обмен между SIM-картой и внутренней памятью | Да |
| Поиск по телефонной книге | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 69.8 мм |
| Высота | 149.9 мм |
| Толщина | 7.9 мм |
| Вес | 152 г |
- Цена: 3 581 ₴
- Нет в наличии
3 581 ₴
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00



