+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33
ЦЕНА ОГОНЬ










ZTE Blade A3 2020 1/32GB Red
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Огляд ZTE BLADE A3 2020 1/32 GB NFC
Смартфон ZTE A3 2020
Підтримка 4G | Дисплей 18:9 | Окремий слот для карт пам'яті | NFC-модуль

Повне занурення в контент
ZTE BLADE A3 2020 оснащений безрамковий дисплеєм 5.45 дюйма c співвідношенням сторін 18:9 - все це в компактному корпусі смартфона.


Зафіксуйте момент
З 8-мегапіксельною основною і 5 мегапіксельною фронтальною камерою ви можете легко відобразити всі захоплюючі моменти в будь-який час і в будь-якому місці.
Покращена якість зображення, яскравість, контрастність, насиченість

Панорамна зйомка
Зберігайте гарні пейзажі, грандіозні будівлі і багато іншого на ваших фотографіях.

NFC-модуль
Смартфон оснащений модулем NFC, що дозволяє здійснювати обмін даними між смартфонами, планшетами та ноутбуками, а також здійснювати покупки за допомогою смартфона в один дотик.

-
Технічні характеристики
-
Зв'язок
Стандарти зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE) Кількість sim-карт: 2 SIM Формат SIM-карти: Nano-SIM Тип слота: SIM + SIM Стандарти зв'язку: GSM: B2/B3/B5/B8
UMTS: B1/B2/B5/B8
FDD-LTE: B1/3/5/7/8/20
TDD-LTE: B38 -
Екран
Діагональ екрану: 5.45" Роздільна здатність дисплея: 1440x720 Кількість кольорів: 16 мільйонів Щільність пікселів: 295 ppi Тип дисплею: IPS -
Процесор
Процесор: Spreadtrum SC9832E Кількість ядер: 4 Частота процесора: 1.4 ГГц Графічний процесор: Mali T820 MP1 -
Пам'ять
Внутрішня пам'ять: 32 ГБ Оперативна пам'ять: 1 ГБ Слот для карти пам'яті: Є Підтримка карт пам'яті: microSD до 128 Гб -
Камера
Камера: 8 Мп Діафрагма: f/2.4 Запис відео: HD (1280x720) Оптична стабілізація: Нет Фокусування: Автоматична Спалах основної камери: Є Фронтальна камера: 5 Мп Спалах фронтальної камери: Немає -
Операційна система
Операційна система: Android Go -
Бездротові технології
Wi-fi: IEEE 802.11 b/g/n Технологія GPS: A-GPS, GPS Супутникова система: GPS, ГЛОНАСС Bluetooth: 4.2 NFC: Є Безпровідна зарядка: Немає Інфрачервоний порт: Немає FM-тюнер: Є Функція рації: Немає -
Інтерфейси
Інтерфейси і підключення: microUSB, Аудіо 3,5 -
Корпус
Матеріал корпуса: Пластик Стандарт захисту: Без захисту Технології: Акселерометр, Датчик наближення -
Аккумулятор
Ємність акумулятора: 2600 mAh Швидка зарядка: Немає -
Габарити та комплектація
Розміри: 146.16 x 70.96 x 9.55 мм Вага, г: 160 г Комлектація: Смартфон
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талонКраїна виробник: Китай Країна реєстрації бренду: Китай
-
Гарантія
Гарантійний термін: 12 місяців Обмін і повернення товару: Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України"Про захист прав споживачів України" Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Попеременный |
| Цвет | Красный |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | IPS |
| Диагональ экрана | 5.45 дюйм |
| Разрешение экрана | 1440*720 |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 295 |
| Количество цветов экрана | 16 млн. цветов |
| Сенсорный экран | Да |
| Дополнительный экран | Отсутствует |
| Память и процессор | |
| Объём встроенной памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 1024 MB |
| Максимальный размер карты памяти | до 128 Гб |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 2600 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Количество мегапикселей камеры | 8 Мп |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 5 Мп |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 70.96 мм |
| Высота | 146.16 мм |
| Толщина | 9.55 мм |
| Вес | 160 г |
- Цена: 3 196 ₴
- Нет в наличии
3 196 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00




