+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Reginald Crystal
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Reginald - надійні кварцові наручні годинники для статних жінок. Вони оснащені оригінальним японським кварцовим механізмом, що відрізняється високою точністю ходу. Достатньо масивні наручні годинники, напевно припадуть до душі любителькам розкоші й показності, тим, хто приділяє увагу кожній деталі в створенні свого унікального стильного образу.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди Хвилини Години |
| Вид індикації | Римські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 36 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Кліпсова |
| Цвет корпуса | Сріблястий з золотистими вставками |
| Колір ремінця | Сталевий з золотими вставками |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Фіолетовий з переливом |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 36х10 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 1 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1349
1 199 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







