+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Electro II 1119
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei - відомий бренд годинників, що спеціалізується на годинниках високої якості. Моделі годинників розроблені для екстремальних умов таких як, наприклад, занурення під воду до 3-х метрів та надзвичайно низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренду ви можете бути впевнені, що він не підведе вас в будь-який момент.Завдяки високій якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів в Європі та Україні за останні роки.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години Хвилини |
| Вид індикації | Відсутня індикація |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 45х20 мм мм |
| Застежка | На кнопках |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х20х12 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | При натисканні кнопки показується час, дата, місяць, день тижня |
- Цена: 495 ₴
- В наличии
- Код: 1119
495 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







