+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Carnival London Silver
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бренд годинників Carnival славиться винятковим співвідношенням "ціна-якість". Годинники вирізняються своєю точністю та якістю, адже під час виготовлення використовується надійний японський механізм, що містить в собі 25 каменів. Стандартна кількість каменів для сучасних механічних годинників - 21, саме тому механізми годинників бренду Carnival є довершеними. Саме ця особливість гарантує користувачу бездоганну роботу годинника, точний хід та його довговічність. Кожна модель годинників Carnival випускається з використанням високоякісного сапфірового скла.Годинники підходять для ділового стилю й для буденного. Допоможуть підкреслити вишуканість та елегантність вбрання та статус власника.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Переваги бренду Carnival:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carnival |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип механизма | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Колір ремінця | Срібло з золотими вставками |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь вищої проби |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Темно синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські |
| Толщина | 13 мм |
| Точность хода | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Функции | Маятник "Турбілліон Х", cистема "День - Ніч", дата, місяць, день тижня |
| Характеристики механізму | Автозавод, 25 каменів, Японія |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 3 995 ₴
- В наличии
- Код: 8704
3 995 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







