+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Marshal
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei - відомий бренд годинників, що спеціалізується на годинниках високої якості. Моделі годинників розроблені для екстремальних умов таких як, наприклад, занурення під воду до 3-х метрів та надзвичайно низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренду ви можете бути впевнені, що він не підведе вас в будь-який момент.Завдяки високій якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів в Європі та Україні за останні роки.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Цвет корпуса | Серебряный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 45 мм мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Срібло |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чоловічі |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 45х12 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Час 12\24 (показується на циферблаті й стрілками), день тижня, місяць, рік, дата, будильник, секундомір, підсвітка |
| Ширина ремешка | 18 мм |
- Цена: 649 ₴
- В наличии
- Код: 1392
649 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







