+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Curren Flag
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Curren - це відомий бренд кварцових годинників, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренду відрізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збірки, що забезпечує їх надійність і довговічність. Ці годинники стануть відмінним доповненням до будь-якого стилю одягу. Будь-то формальний одяг чи спортивний стиль, годинники Curren підкреслять вашу індивідуальність та зроблять вас помітним серед натовпу. Однак, крім свого естетичного вигляду, годинники Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму, вони будуть надійно показувати час протягом тривалого періоду. Загалом, годинники Curren поєднують в собі якість, дизайн й функціональність, що робить їх відмінним вибором для всіх, хто цінує стиль і якість годинників. В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 46 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 46х13 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Толщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати робочі |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 1 295 ₴
- В наличии
- Код: 2416
1 295 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







