+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sunkta Vivaro
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Sunkta - бренд високоякісних жіночих годинників. Основними перевагами бренду є яскравий дизайн, розроблений відомим дизайнерським бюро Prodigy, та високоякісна збірка. Завод використовує тільки елементи зі сталі й кераміки, а також високоточні японські механізми. В Україні представлені ексклюзивно.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sunkta |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 33 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотистими вставками |
| Колір ремінця/браслета | Сріблястий з золотистими вставками |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцевий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Розміри, мм | 33х9 |
| Стиль | Классический |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип крепежа | Браслет |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Толщина | 9 мм |
| Точность хода | +/- 0,5 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 799 ₴
- В наличии
- Код: 1384
799 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







