+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Lobinni Millionare
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lobinni - бренд елітних годинників ТОП рівня. Годинники даного виробника комплектуються легендарними механізмами Seagull, які випускаються вже понад 60 років та входять в число кращих механізмів світу. Також, всі годинники Lobinni мають сапфірове скло та корпус зі сталі вищої проби. Lobinni представлений ексклюзивно вперше в Україні.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Переваги бренду Lobinni:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lobinni |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип механизма | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Оригінальна Lobinni |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь вищої проби |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Толщина | 13 мм |
| Точность хода | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 ч |
| Функции | Система "День-Ніч", показують дату, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Автозавод, Seagull, 25 каменів, Японія |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 7 895 ₴
- В наличии
- Код: 4411
7 895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







