+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Lige Maxi
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lige Maxi - тактична модель для любителів екстриму та туризму від заводу Lige. Годинники мають підвищену ударостійкість, 2 механізму часу й не бояться води. Всі годинники Lige мають стандарт якості ICO: 9001. Також годинники комплектуються японським механізмом.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lige |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | хвилини секунди години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 42х40 мм мм |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х40х13 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Два механізми часу, секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 1 495 ₴
- Нет в наличии
- Код: 8114
1 495 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







