+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





North Edge Apache УЦІНКА не водостійкі!
Описание
Характеристики
Информация для заказа
УЦІНКА! Годинник повністю новий та робочий, але не водостійкий!North Edge - бренд годинників для пілотів і моряків. Годинники призначені для використання в екстремальних умовах. Вони витримують ультрахолодні температури, мають барометр, компас, альтиметр і все необхідне для будь-якій життєвій ситуації. Бренд North Edge широко цінується і використовується моряками і пілотами по всьому світу і має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому магазині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 49 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Тканевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 49х14 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Компас, барометр, педометр, секундомір, підсвічування, будильник. |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 2 989 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9994
2 989 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






