+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





North Edge Hornet
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North Edge - це бренд тактичних годинників, які спеціально розроблені для військових, пілотів, моряків і т.д., які працюють в надскладних умовах. Ці годинники призначені для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність та функціональність є критичними.Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 45 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х15 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбинированный (аналогово-стрелочный) |
| Толщина | 15 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Водостійкість 5 атм, хардлес, скло, вимірювання швидкості, секундомір, підсвічування, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 2 495 ₴
- В наличии
- Код: 5898
2 495 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







