+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Curren Silvia
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Curren - відомий бренд кварцових годинників, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренду відрізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збірки, що забезпечує їх надійність та довговічність.Ці годинники стануть відмінним доповненням до будь-якого стилю одягу. Будь-то формальний одяг чи спортивний стиль, годинники Curren підкреслять вашу індивідуальність і зроблять вас помітною серед натовпу.Однак, крім свого естетичного вигляду, годинники Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму, вони будуть надійно показувати час протягом тривалого періоду.Загалом, годинники Curren поєднують в собі якість, дизайн й функціональність, що робить їх відмінним вибором для всіх, хто цінує стиль та якість годинників.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години Секунди Хвилини |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 36 мм мм |
| Дівчата | Дівчата |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Ковзаюча |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Перламутровий |
| Особенности | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 36х10 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Ширина ремешка | 18 мм |
- Цена: 975 ₴
- В наличии
- Код: 2413
975 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








