+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Lige Paris
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lige – бренд наручних годинників стандарту ICO:9001. Годинник має стильний дизайн, японський механізм та офіційну гарантію 12 місяців. Вони добре підійдуть як на роботу, так і для активного відпочинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lige |
| Материал | Пластик |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 38 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 38х11 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Жіноча |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 11 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, підсвічування, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Японія |
- Цена: 989 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4431
989 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








