+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Skmei Strong
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Skmei - відомий бренд годинників, що спеціалізується на годинниках високої якості. Моделі годинників розроблені для екстремальних умов й витримають невелике потрапляння води та надзвичайно низькі температури до -35 градусів за Цельсієм. Купуючи годинник цього бренду ви можете бути впевнені, що він не підведе вас в будь-який момент.Завдяки високій якості та надійності бренд Skmei став беззаперечним лідером продажів в Європі та Україні у 2022-2023 роках.Кожен годинник в комплекті має офіційну гарантію, що забезпечує додаткову впевненість власників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skmei |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 26 см (регулюється) |
| Диаметр | 40 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Тканевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Толщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7821
299 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







