+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Crrju Miss
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Crrju - відомий бренд кварцових годинників, які позиціонуються як універсальний аксесуар, ідеально підходячи для різних ситуацій. Незалежно від того, чи йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинники Crrju гармонійно впишуться в ваш стиль.Особливістю годинників Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю та сучасністю.Крім того, годинники Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їх тривалу службу. Бренд Crrju покладає велику увагу на деталі й функціональність своїх годинників, забезпечуючи високу якість продукту.Таким чином, годинники Crrju - не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму та завершеності.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Стиль | Классический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 35 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Золотистий |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Золотистий |
| Особенности | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 35х10 |
| Стекло | Минеральное |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 ч |
- Цена: 895 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1144
895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








