+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Crrju Faust
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Crrju - це відомий бренд кварцових годинників, які позиціонуються як універсальний аксесуар, ідеально підходячи для різних ситуацій. Незалежно від того, чи ви йдете на роботу, займаєтеся спортом чи йдете на побачення, годинники Crrju гармонійно впишуться в ваш стиль.Особливістю годинників Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю та сучасністю.Крім того, годинники Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їх тривалу службу. Бренд Crrju покладає велику увагу на деталі й функціональність своїх годинників, забезпечуючи високу якість продукту.Таким чином, годинники Crrju - це не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і та надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму й завершеності.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 208 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Диаметр | 42х41 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Black |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 42х41х12 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Прямокутний |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Хронограф, секундомір, дата, час по 24 - й шкалі |
| Характеристики механізму | Elite (Японія) |
- Цена: 1 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1407
1 199 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








