+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Besta Tactical
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta Tactical - нова тактична модель, розроблена в Україні спеціально для військових. В годиннику є: компас, термометр, паракордовий ремінець, кремінь, свисток, підсвітка. Також на циферблаті ззаду надпис ГЕРОЯМ СЛАВА! Модель розроблена молодим українським брендом Besta спеціально для використання у важких умовах та не боїться потрапляння води й морозів.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 46 мм мм |
| Застежка | Тактична |
| Колір ремінця | Мілітарі |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Тканевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Наявність компаса | З компасом |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 46х13 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 24 г |
| Функции | Компас, будильник, секундомір, кремінь, термометр, тактична застібка, підсвічування, свисток |
- Цена: 895 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1520
895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








