+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Besta VIP
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta VIP - унікальна патріотична новинка преміум серії від українського виробника Besta. Дана модель розроблена з використанням сапфірового скла, сталі вищої проби, а також з механізмом легендарного бренду Carnival, що робить її дуже надійною та преміальною.Дизайн, розробка й збірка виконані в Україні, при цьому в годиннику використовується надійний японський механізм і кліпсова застібка Carnival. Високоякісне патріотичне гравіювання на циферблаті робить цей годинник неповторним та яскраво виділяє власника. Модель має витончений класичний дизайн, високу якість комплектуючих й класно підійде під будь-який стиль.На циферблаті виконане витончене гравіювання Тризубу.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип механизма | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 38 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Шкіряний |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 38х13 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Толщина | 13 мм |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремешка | 20 мм |
- Цена: 2 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1546
2 899 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








