+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Besta Life Pro AllBlack з компасом
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Besta Life Pro AllBlack - лімітована новинка в чорному кольорі популярної серії годинників для військових Besta Military. Вона розроблена в Україні спеціально для військових. В годиннику є: компас, паракордовий ремінець, маленький ножик, лед-лампочка, підсвітка. Також на циферблаті ззаду виконаний надпис ГЕРОЯМ СЛАВА! Модель розроблена молодим українським брендом Besta спеціально для використання у важких умовах та не боїться потрапляння води й морозів.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Besta |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 50 мм мм |
| Застежка | Тактична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Тканевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Наявність компаса | З компасом |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Толщина | 19 мм |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12/24 г |
| Функции | Компас, будильник, секундомір, подвійний час, кремінь, тактична застібка, підсвічування, лед-лампа, 2 батарейки |
- Цена: 1 195 ₴
- В наличии
- Код: 1547
1 195 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








