+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





North Edge Vertico з компасом
Описание
Характеристики
Информация для заказа
North Edge - бренд тактичних годинників для пілотів та моряків. Годинники призначені для використання в екстремальних умовах. Вони витримують 5 метрів під водою, ультрахолодні температури й мають все необхідне для будь-якої життєвої ситуації. Бренд North Edge широко цінується і використовується моряками та пілотами по всьому світу й має репутацію наднадійних і якісних годинників. В Україні представлений вперше, ексклюзивно в нашому магазині.Особливістю моделі Vertico є наявність компаса, барометра, альтиметра, що особливо актуально для військових. А також корпус з матеріалу карбон "Fibre+", який в 6 раз легший стального, але при цьому витримує такі ж навантаження. Також карбоновий корпус є гіпоалергенним та більш зручним для використання.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Детальніше про функції:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Секунди, хвилини, години |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 48 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Карбон "Fibre+" |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 48х12 |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 12 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 24 г |
| Функции | Компас, водостійкість 5 атм, альтметр, барометр, педометр, калорії, дистанції, секундомір, підсвічування, будильник, таймер. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Ширина ремешка | 22 мм |
- Цена: 2 895 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1576
2 895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








