+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Curren Mila
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Curren - відомий бренд кварцових годинників, який на ринку з 2001 року. Годинники цього бренду відрізняються не тільки стильним дизайном, але й високою якістю збірки, що забезпечує їх надійність та довговічність.Ці годинники стануть відмінним доповненням до будь-якого стилю одягу. Будь-то формальний одяг чи спортивний стиль, годинники Curren підкреслять вашу індивідуальність і зроблять вас помітною серед натовпу.Однак, крім свого естетичного вигляду, годинники Curren також гарантують точний хід. Завдяки надійному кварцовому механізму, вони будуть надійно показувати час протягом тривалого періоду.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Curren |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Години Секунди Хвилини |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостойкость | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 33 мм мм |
| Дівчата | Дівчата |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Фіолетовий |
| Особенности | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Женские |
| Тип часов | Класичні годинники |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Ширина ремешка | 15 мм |
- Цена: 975 ₴
- В наличии
- Код: 1697
975 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








