+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Poedagar Mechanical
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Poedagar - бренд якісних класичних годинників. В Україні представлений ексклюзивно вперше. Перевагою бренду Poedagar є висока якість комплектуючих, надійність механізму, а також крутий дизайн.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | POEDAGAR |
| Тип механизма | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси, крапки, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 20 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Диаметр | 43 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Цвет корпуса | Золотистый |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотими вставками |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 43х17 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 17 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Показують дату, день тижня, місяць, маятник «Турбілліон», система "День-Ніч". |
| Характеристики механізму | Автозавод, Японія |
| Ширина ремешка | 21 mm |
- Цена: 2 895 ₴
- В наличии
- Код: 1731
2 895 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








