+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





GoldenHour Active
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GoldenHour – молодий бренд яскравого, спортивного годинника. Дана модель невеликого розміру, тому підійде як на жіночу, так і на дитячу ручку. Годинник має якісний механізм, витримує високі навантаження та призначений для любителів активного спорту та відпочинку.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Диаметр | 34 мм мм |
| Дівчата | Дівчата |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Білий |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 34х10 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Пол | Для девочек |
| Стиль | Спортивный |
| Тип | Для дівчаток |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 24 г |
| Функции | Секундомір, будильник, дата, день тижня, місяць |
- Цена: 695 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1799
695 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








