+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Cheetah Diver 20 Bar
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cheetah Diver 20 Bar - флагманська розробка бренду Cheetah. Годинник комплектується легендарним японським механізмом Seiko та призначений для дайвінгу, витримує до 200 метрів під водою. Модель має неповторний витончений дизайн та люмінесцентне підсвічування двома кольорами вночі. Вони підійдуть під будь-який образ, яскраво виділять Вас й підкреслять Ваш стиль.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cheetah |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип механизма | Механический |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 186 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | 20 атм - дайвінг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 24 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Диаметр | 45 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 45х13,2 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 13,2 мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Дата, люмінесцентне підсвічування |
| Характеристики механізму | Автозавод, Seiko (Японія) |
| Ширина ремешка | 18 мм |
- Цена: 5 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1808
5 899 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00








