+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





T5 Montre Book, подарунковий набір
Описание
Характеристики
Информация для заказа
T5 - бренд чоловічих ексклюзивних годинників зі сталі з унікальним дизайном та високою якістю. Годинники мають неповторний дизайн, комплектуються японським механізмом Miyota та мають оригінальне пакування в металевій коробочці у формі бочки. Бренд T5 вперше ексклюзивно представлений в Україні. Набір T5 Montre Book зроблений у виді книжечки, з інструкцією та змінними ремінцями. Таке пакування чудово підійде як на подарунок, так і для себе.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців, змінний ремінець та фірмова упаковка-книжечка.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Длина ремешка | 25 см (регулюється) |
| Диаметр | 48 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Материал | Металл |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал ремня | Сталевий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 48х14 |
| Стиль | Классический |
| Тип | Мужские |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Толщина | 14 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Функции | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати робочі |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремешка | 24 мм |
- Цена: 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1815
220 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







