+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Lee Cooper Car
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Lee Cooper - відомий британський фешн бренд одежі та аксесуарів. Lee Cooper Kids - спеціальна серія годинників для діток від 5 років, вони виконані з безпечних матеріалів, мають високу надійність та крутий дизайн. Дизайн годинників Lee Cooper розроблений відомим британський дизайнерським бюро та поєднує в собі нотки елегантного британського стилю разом з останніми трендами у світі фешн. Годинники Lee Cooper комплектуються всесвітньо відомими механізмами Miyota, виконані зі сталі та мають офіційну гарантію бренду. В Україні представлені ексклюзивно.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lee Cooper |
| Цвет корпуса | Оранжевый |
| Материал | Пластик |
| Стекло | Минеральное |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | хвилини секунди години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостойкость | 3 атм - мити руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина ремешка | 22 см (регулюється) |
| Диаметр | 30 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Материал ремня | Каучуковий |
| Механизм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Нет |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особенности | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 30х10 |
| Пол | Для мальчиков |
| Стиль | Классический |
| Тип | Для хлопчиків |
| Тип механизма | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 10 мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпуса | Круглий |
| Формат времени | 12 г |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Хлопчики | Хлопчики |
- Цена: 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1830
899 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







