+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 759 Blue-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 759 Blue-Black є ідеальним вибором для активних чоловіків, які цінують якість і стиль. Устаткований мінеральним склом, що стійке до подряпин, цей годинник має водонепроникність побутового рівня (30 м) та комбінований циферблат. Корпус виконано з міцного пластику чорного кольору, а синій пластиковий ремінець забезпечує комфорт під час носіння. Годинник оснащений кварцовим та електронним механізмом, має функції відображення годин, хвилин, секунд, дати, дня тижня, місяця, секундомір, будильник та підсвічування. Діаметр корпусу складає 55 мм, а товщина - 19 мм. На годинник поширюється гарантія 12 місяців. Бренд Sanda гарантує надійність та функціональність цього спортивного аксесуару.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 25 см |
| Диаметр корпуса | 55 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Синій |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 55 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Тип циферблата | Комбінований |
| Толщина | 19 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, секундомір, будильник, підсвічування |
- Цена: 698 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0002
698 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






