+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 759 Green-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 759 Green-Black поєднує в собі стиль та функціональність. Він має водонепроникність до 30 м, що робить його ідеальним для повсякденного використання. Корпус виготовлений із міцного пластику чорного кольору, а ремінець - зеленого, що надає годиннику спортивного вигляду. Мінеральне скло стійке до подряпин, що забезпечує довговічність. Годинник оснащений комбінованим циферблатом та кварцовим/електронним механізмом. Його функції включають відображення годин, хвилин, секунд, дати, дня тижня, місяця, секундомір, будильник та підсвічування. Діаметр корпусу складає 55 мм, а товщина - 19 мм. Гарантія на годинник становить 12 місяців. Бренд: Sanda.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 25 см |
| Диаметр корпуса | 55 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Зелений |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 55 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Тип циферблата | Комбінований |
| Толщина | 19 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, секундомір, будильник, підсвічування |
- Цена: 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0005
950 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







