+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 892 White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 892 White - стильний жіночий аксесуар з спортивним дизайном. Корпус годинника виготовлений із durable пластика білого кольору, а мінеральне скло стійке до подряпин. Водонепроникність до 30 м робить його підходящим для повсякденного використання. Годинник має комбінований циферблат і функції, такі як секундомір, будильник, таймер та підсвічування. Діаметр корпусу становить 45 мм, товщина - 12 мм, а довжина ремінця складає 24 см. Годинник працює на кварцовому та електронному механізмі і має гарантію на 12 місяців. Застібка - класична, що забезпечує зручність в носінні. Виробник - Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 24 см |
| Диаметр корпуса | 45 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Білий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Тип циферблата | Комбінований |
| Толщина | 12 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, секундомір, дата, день тижня, таймер, будильник, хронограф, дата, підсвічування |
- Цена: 651 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0022
651 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







