+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 298 Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 298 Black – це стильний чоловічий аксесуар з спортивним дизайном. Корпус виготовлений з якісного пластику білого кольору діаметром 50 мм та товщиною 15 мм, що забезпечує легкість та міцність. Модель обладнана комбінованим циферблатом із мінеральним склом, стійким до подряпин. Годинник має водонепроникність до 30 метрів, що робить його придатним для повсякденного використання. Електронний та кварцовий механізми гарантують високу точність показів, а також наявність функцій годин, хвилин, секунд, дати, дня тижня, місяця, секундоміра, будильника та підсвічування додає зручності. Ремінець з пластику забезпечує комфорт при носінні, а класична застібка надійно фіксує годинник на зап'ясті. Модель постачається з 12-місячною гарантією та виготовлена в Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 26 см |
| Диаметр корпуса | 50 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Білий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 50 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Тип циферблата | Комбінований |
| Толщина | 15 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, секундомір, будильник, підсвічування |
- Цена: 1 220 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0023
1 220 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





