+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 6005 Black-Silver
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники Sanda 6005 Black-Silver поєднують у собі стильний спортивний дизайн та функціональність. Виготовлені з легкого та міцного пластику, ці жіночі годинники мають водонепроникність до 50 WR. Кварцовий та електронний механізми забезпечують точність часу, а також наявність корисних функцій: годинник, хвилини, секунди, дата, місяць, кілька часових поясів, будильник, секундомір, зворотний відлік та підсвічування. Чорний корпус діаметром 40 мм та ремінець завдовжки 22 см доповнюють класичну застібку. Годинники мають гарантію 12 місяців та виробляються в Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 40 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 40 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 20 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, місяць, часові пояси, будильник, секундомір, зворотний відлік, підсвічування |
- Цена: 768 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0033
768 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







