+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 6005 Green
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 6005 Green - це стильний спортивний аксесуар для сучасних жінок. Його водонепроникність 50 WR забезпечує надійний захист під час активного використання. Корпус і ремінець виготовлені з міцного пластику зеленого кольору, що надає годиннику елегантного вигляду. Механізм - кварцовий та електронний, що гарантує точний час. Годинник має функції годин, хвилин, секунд, а також дату, місяць, часові пояси, будильник, секундомір, зворотний відлік та підсвічування. Діаметр корпусу становить 40 мм, а товщина - 20 мм. Гарантія на годинник складає 12 місяців, а довжина ремінця - 22 см. Застібка класична, що забезпечує зручність носіння. Бренд Sanda відомий своєю якістю та стильними рішеннями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 40 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Зелений |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 40 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 20 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, місяць, часові пояси, будильник, секундомір, зворотний відлік, підсвічування |
- Цена: 768 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1044-0039
768 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







