+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 742 Green-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники Sanda 742 Green-Black представляють собою стильний спортивний аксесуар для чоловіків. Виготовлені з якісного пластику, вони мають діаметр корпусу 45 мм і товщину 18 мм. Ці годинники водонепроникні на побутовому рівні до 30 метрів, що робить їх ідеальними для повсякденного використання. Механізм кварцовий та електронний, а оснащення включає функції відображення часу, дати, дня тижня, місяця, будильника, секундоміра та підсвічування. Годинники мають класичну застібку і довжину ремінця 26 см. Гарантія на виріб складає 12 місяців, а їх основний колір – чорний корпус та зелений ремінець. Виробник – Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 26 см |
| Диаметр корпуса | 45 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Зелений |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 18 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, будильник, секундомір, підсвічування |
- Цена: 950 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0040
950 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







