+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33


Sanda 3017 All Pink
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 3017 All Pink — ідеальний вибір для сучасних жінок, які цінують стиль та функціональність. Завдяки яскраво-рожевому дизайну, цей спортивний годинник стане яскравим доповненням будь-якого образу. Водонепроникність до 30 м забезпечує надійність в повсякденному використанні. Годинник оснащений кварцовим та електронним механізмами, має безліч функцій, таких як секундомір, таймер, будильник та підсвічування. Діаметр корпусу — 47 мм, товщина — 20 мм, а довжина ремінця складає 23 см. Виготовлений з пластика, годинник має 12-місячну гарантію. Виробництво: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 23 см |
| Диаметр корпуса | 47 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Рожевий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 47 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 20 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, рік, секундомір, таймер, будильник, часові пояси, підсвічування |
- Цена: 759 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0042
759 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


