+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 6021 Black-Silver
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 6021 Black-Silver - це стильний спортивний аксесуар для чоловіків, виготовлений з високоякісного пластику. Його водонепроникність становить 50 WR, що забезпечує надійний захист під час активних занять спортом. Годинник обладнаний кварцовим та електронним механізмом, має функції відображення годин, хвилин, секунд, дати, дня тижня, місяця, а також будильник, секундомір і підсвічування. Діаметр корпусу становить 55 мм, товщина - 20 мм, а довжина ремінця - 25 см. Чорний корпус і ремінець надають йому елегантного вигляду, що підходить для будь-якої ситуації. Годинник поставляється з гарантією на 12 місяців і виробляється в Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 25 см |
| Диаметр корпуса | 55 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 55 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 20 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, будильник, секундомір, підсвічування |
- Цена: 897 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0057
897 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





