+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 6008 Green-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 6008 Green-Black – це ідеальний вибір для активних чоловіків. Має спортивний стиль та виконаний із надійного пластику. Водонепроникність на рівні 50 WR забезпечує захист від вологи. Кварцовий і електронний механізми гарантують точність показань. Цей годинник оснащений безліччю функцій: годинник, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, будильник, секундомір та підсвічування. Діаметр корпусу складає 48 мм, товщина - 18 мм, а довжина ремінця - 26 см. Годинник має класичну застібку та доступний в чорному кольорі. Гарантія на виріб – 12 місяців. Вироблено в Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 26 см |
| Диаметр корпуса | 48 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 48 мм, Тип механізму: Кварцовий і електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 18 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, будильник, секундомір, підсвічування |
- Цена: 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0047
999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





