+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 2016 Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Sanda 2016 Black – ідеальний вибір для активних чоловіків. Має водонепроникність 50 WR, що забезпечує надійність під час занять спортом. Корпус виготовлений з міцного пластику, а стильний чорний ремінець доповнює його сучасний вигляд. Завдяки електронному механізму, годинник пропонує функції годин, хвилин, секунд, дати, дня тижня, секундоміра, таймера, 12/24-годинного формату та будильника з підсвічуванням. Діаметр корпусу – 53 мм, товщина – 20 мм, довжина ремінця – 25 см. Гарантія становить 12 місяців. Виробник – Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип механизма | Электронный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 25 см |
| Диаметр корпуса | 53 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 53 мм, Тип механізму: Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Толщина | 20 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, секундомір, таймер, 12/24, будильник, підсвічування |
- Цена: 725 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0046
725 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00



