+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Sanda 6015 Green-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо вашій увазі чоловічий спортивний годинник Sanda 6015 Green-Black. Цей стильний аксесуар має водонепроникність 50 WR та виготовлений з високоякісної годинникової сталі. Діаметр корпусу складає 50 мм, а товщина – 18 мм. Ремінець із зеленого пластику забезпечує зручність і комфорт під час носіння. Годинник обладнаний кварцовим і електронним механізмом, а також багатофункціональним циферблатом, на якому ви знайдете показники годин, хвилин, секунд, дати, дня тижня, місяця, секундоміра, будильника та підсвічування. Гарантія на годинник становить 12 місяців. Sanda 6015 – ідеальний вибір для активних чоловіків, які цінують надійність та стиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sanda |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | 50 WR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 26 см |
| Диаметр корпуса | 50 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Зелений |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Пластик |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 50 мм, Тип механізму: Кварцовий і Електронний, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Пластик |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Спортивный |
| Тип механизма | Кварцовий і Електронний |
| Толщина | 18 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, місяць, секундомір, 12/24 формат часу, будильник, підсвічування |
- Цена: 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1044-0059
999 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


