+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Winner 8173 Gold
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Winner 8173 Gold Додайте елегантності вашому стилю з годинником Winner 8173 Gold. Цей чоловічий годинник виконаний в розкішному золотому кольорі та виготовлений з високоякісної годинникової сталі, що забезпечує йому довговічність і привабливий вигляд. Механізм з автопідзаводом гарантує точність і надійність в кожному русі. Годинник має мінеральне скло, яке стійке до подряпин, а також водонепроникність до 30 метрів, що робить його ідеальним для повсякденного використання. Аналоговий циферблат з чіткими стрілками має функції відображення годин, хвилин і секунд. Завдяки діаметру корпусу 42 мм і товщині 13 мм, Winner 8173 Gold є комфортним для носіння, а розкладна застібка забезпечує зручність при експлуатації. Ви отримуєте 12-місячну гарантiю на цей годинник, що підкреслює його якість. Оберіть Winner 8173 Gold — ідеальний вибір для сучасного чоловіка, який цінує стиль та надійність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 42 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Золотий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 42 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 13 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 167 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1099-0019
1 167 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







