+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 8130 Silver-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8130 Silver-Black — це стильний чоловічий аксесуар, виконаний у класичному дизайні. Корпус та ремінець з годинникової сталі дарують відчуття надійності та елегантності. Механізм з автоподзаводом забезпечує точність часу, а мінеральне скло стійке до подряпин, що гарантує довговічність. Годинник має водонепроникність до 30 м, що робить його ідеальним для повсякденного використання. Циферблат з аналоговими стрілками дозволяє з легкістю читати час. Діаметр корпусу становить 43 мм, товщина — 15 мм, а довжина ремінця — 22 см. Годинник постачається з 12-місячною гарантією.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 43 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 43 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Классический |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 15 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 359 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0013
1 359 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





