+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 6913 Silver-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо вам годинник Forsining 6913 Silver-Black, стильний аксесуар для сучасного чоловіка. Цей годинник оснащений механікою з автоподзаводом, має аналіговий циферблат та функції, які включають години, хвилини, секунди, дату, день тижня і тубійон. Корпус виконаний з годинникової сталі сріблястого кольору, з товщиною 16 мм і діаметром 45 мм. Ремінець також з годинникової сталі, довжина якого складає 22 см, та має зручну розкладну застібку. Годинник забезпечує побутову водонепроникність на глибині до 30 м і покритий стійким до подряпин мінеральним склом. Forsining 6913 є відмінним вибором для повсякденного носіння. На нього поширюється гарантія терміном 12 місяців. Цей годинник виготовлено в Китаї та стане надійним компаньйоном у вашому повсякденному житті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 45 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 16 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, день тижня, тубійон |
- Цена: 2 193 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0019
2 193 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00





