+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 8189 All Blue
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Открийте для себе елегантність і стиль з годинником Forsining 8189 All Blue. Цей жіночий годинник, виготовлений з якісної годинникової сталі, має водонепроникність до 30 м, що робить його ідеальним для повсякденного використання. Механізм з автоподзаводом забезпечує точність часу, а мінеральне скло стійке до подряпин. Синій корпус і синій ремінець надають йому стильного вигляду. Діаметр корпусу становить 35 мм, а товщина - 13 мм. Годинник надає функції відображення годин, хвилин і секунд. Серед інших особливостей - магнітна застібка та 12-місячна гарантія. Вироблено в Китаї, цей годинник поєднує в собі якість та елегантність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Синий |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 24 см |
| Диаметр корпуса | 35 мм |
| Застежка | Магнитная |
| Колір ремінця | Синій |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 35 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 13 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 515 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0025
1 515 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







