+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 6909 Blue-Cuprum-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 6909 Blue-Cuprum-Black поєднує в собі стильний дизайн та функціональність. Він має круглий корпус з бронзового кольору, виготовлений з годинникової сталі, діаметром 46 мм та товщиною 12 мм. Синій ремінець з того ж матеріалу доповнює його елегантний вигляд. Годинник оснащений механікою з автоподзаводом та має аналоговий циферблат з функціями показу годин, хвилин, секунд, дати, місяця та дня тижня. Мінеральне скло забезпечує стійкість до подряпин. Модель також має побутове водонепроникність до 30 метрів. Forsining 6909 — це ідеальний вибір для чоловіків, які цінують якість і стиль у повсякденних аксесуарах. Гарантія становить 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 46 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Цвет корпуса | Бронзовий |
| Колір ремінця | Синій |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 46 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Толщина | 12 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата, місяць, день тижня |
- Цена: 1 634 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0035
1 634 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00







