+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 8209 Silver-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8209 Silver-Black – стильний та елегантний аксесуар для сучасних жінок. Має механічний механізм та мінеральне скло, яке стійке до подряпин. Корпус і ремінець виконані з високоякісної годинникової сталі сріблястого кольору. Діаметр корпусу становить 40 мм, товщина – 11 мм, а довжина ремінця – 25 см. Годинник має функції відображення годин, хвилин та секунд. Він володіє побутовою водонепроникністю до 30 м і підходить для повсякденного носіння. Придбати годинник можна з гарантією 12 місяців. Вироблено в Китаї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 25 см |
| Диаметр корпуса | 40 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 40 мм, Тип механізму: Механіка, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка |
| Толщина | 11 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 045 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0086
1 045 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


