+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 8208 Black-Silver
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8208 Black-Silver - стильний аксесуар для сучасних жінок. Виконаний у класичному повсякденному стилі, цей годинник має сріблястий корпус діаметром 32 мм, виготовлений з годинникової сталі, та чорний ремінець з PU шкіри. Механізм з автоподзаводом забезпечує точний вимір часу, а мінеральне скло стійке до подряпин. Годинник має функції відображення годин, хвилин, секунд та дати. Він водонепроникний до 30 метрів, що робить його надійним у повсякденному використанні. Гарантія на виріб складає 12 місяців. З Forsining 8208 ви завжди будете в центрі уваги.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 24 см |
| Диаметр корпуса | 32 мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | PU шкіра |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 32 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Толщина | 11 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди, дата |
- Цена: 1 515 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0066
1 515 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00



