+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33


Forsining 8214 Silver-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8214 Silver-Black - це стильний класичний аксесуар для чоловіків, виконаний із годинникової сталі в елегантному сріблястому кольорі. З діаметром корпусу 45 мм та товщиною 13 мм, цей годинник відзначається механізмом з автоподзаводом, що забезпечує високу точність. Мінеральне скло стійке до подряпин, а водонепроникність до 30 м робить його ідеальним для повсякденного використання. Довжина ремінця становить 22 см, з розкладною застібкою для зручності. Годинник має функції годин, хвилин і секунд і надається з 12-місячною гарантією. Виробник - Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 22 см |
| Диаметр корпуса | 45 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 45 мм, Тип механізму: Механіка з автоподзаводом, Гарантія: 12 місяців, Стать: Чоловічі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Чоловічі |
| Стиль | Классический |
| Тип механизма | Механіка з автоподзаводом |
| Толщина | 13 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 254 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1059-0094
1 254 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


