+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33




Forsining 8099 Gold-Black
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8099M Gold-Black Lady Mesh - стильний жіночий аксесуар, що поєднує в собі елегантний дизайн та функціональність. Корпус діаметром 32 мм та товщиною 12 мм виконаний з якісної годинникової сталі золотого кольору, що надає годиннику розкішного вигляду. Механічний механізм забезпечує точність і надійність. Мінеральне скло стійке до подряпин, а водонепроникність до 30 метрів робить його практичним для повсякденного використання. Ремінець з годинникової сталі має розкладну застібку та довжину 23 см, що забезпечує зручну посадку на зап’ясті. Годинник оснащений основними функціями: години, хвилини, секунди. Forsining пропонує 12-місячну гарантію на цей жіночий годинник, виготовлений у Китаї. Ідеальне поєднання стилю та функціональності для сучасної жінки!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 23 см |
| Диаметр корпуса | 32 см |
| Застежка | Розкладна |
| Колір ремінця | Золотий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 32 мм, Тип механізму: Механіка, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка |
| Толщина | 12 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 993 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1059-0113
993 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00


