+380 (97) 050-93-33
+380 (95) 050-93-33





Forsining 8099 Cuprum-White
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинник Forsining 8099M Cuprum-White Ledy Mesh – це стильний жіночий аксесуар, виконаний у бронзовому кольорі. Корпус виготовлений з високоякісної годинникової сталі, а стійке до подряпин мінеральне скло надійно захищає циферблат. Діаметр корпуса становить 32 мм, товщина – 12 мм, а довжина ремінця – 23 см. Годинник має механічний механізм, функції відображення годин, хвилин та секунд. Він також водонепроникний на рівні побутової стандарту (до 30 м) і постачається з 12-місячною гарантією. Ідеальний вибір для повсякденного використання!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forsining |
| Пользовательские характеристики | |
| Водонепроницаемость | Побутова (30 м) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця, мм | 23 см |
| Диаметр корпуса | 32 мм |
| Застежка | Розкладна |
| Цвет корпуса | Бронзовий |
| Колір ремінця | Бронзовий |
| Країна виробника | Китай |
| Материал корпуса | Годинникова сталь |
| Материал ремня | Годинникова сталь |
| Основні параметри | Діаметр корпусу: 32 мм, Тип механізму: Механіка, Гарантія: 12 місяців, Стать: Жіночі |
| Стекло | Мінеральне (стійке до подряпин) |
| Пол | Жіночі |
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Механіка |
| Толщина | 12 мм |
| Функции | Години, хвилини, секунди |
- Цена: 1 027 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1059-0115
1 027 ₴
+380 (97) 050-93-33
- +380 (95) 050-93-33
- +380 (93) 050-93-33
- +380 (95) 005-12-22Viber/Whatsapp/Signal
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
График работы
- Понедельник09:0020:00
- Вторник09:0020:00
- Среда09:0020:00
- Четверг09:0020:00
- Пятница09:0020:00
- Суббота10:0015:00
- Воскресенье10:0015:00






